Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

ТзОВ "Промтехсервіс"

      

Автоцентр «Промтехсервіс» є сертифікованим дилерським центром ТОВ «Єврокар» - офіційного дистриб'ютора автомобілів SKODA в Україні. Свою діяльність в статусі дилера бренду SKODA компанія розпочала з відкриття концептуального салону в місті Луцьку 14 листопада 2003 року. Впродовж багатьох років компанія надавала якісні послуги та намагалась розширювати їх спектр. Сьогодні автоцентр пропонує своїм клієнтам:

 

 • Замовлення автомобіля за власною комплектацією у виробництво; продаж моделей SKODA в кредит та лізинг; продаж авто з пробігом клієнта на власному майданчику компанії;
   
 • Продаж аксесуарів та запчастин на авто SKODA; трейд-ін; надання консультацій з питань автострахування;
   
 • Комплекс гарантійного та післягарантійного обслуговування; повну діагностику всіх систем автомобіля;
   
 • Встановлення додаткового обладнання:
   
 • ГБО, сигналізації, музичної апаратури; професійний шиномонтаж, розвал-сходження колісної бази;
   
 • Видалення вм'ятин без фарбування;
   
 • Фарбування авто;
   
 • Поклейка авто антигравійною плівкою та інше.
   

Процес становлення компанії зумовив усвідомлення власної місії та цілі існування на автомобільному ринку.

Місія: «Покращити життя наших клієнтів шляхом пропозиції найкращих автомобілів та турботою про них, перебуваючи при цьому в гармонії зі світом, що нас оточує та дбаючи про збереження навколишнього середовища».

Ціль: «Бути кращою автомобільною компанією для клієнтів та працівників, - досягти максимальних показників в задоволеності клієнтів та забезпечити постійне збільшення вартості компанії шляхом розвитку бізнесу та справедливої системи мотивації команди працівників».

Основні цінності компанії у роботі з нашими клієнтами:

1. Довіра.

Кожен автомобіль SKODA, який придбаний у нас та обслуговується на нашій сервісній станції, є прямим свідченням довіри до нас. Наш подальший успіх залежить від рівня довіри наших постійних клієнтів та завоювання нами довіри майбутніх клієнтів.

2. Якість.

Щороку керівництво компанії аналізує рівень якості роботи фахівців підприємства та встановлює нові планки для досягнення кращих результатів в сфері надання послуг. Наші клієнти отримують високоякісні послуги на усіх етапах придбання та обслуговування автомобіля.

3. Професіоналізм.

Співробітники автоцентру «Промтехсервіс» - професіонали своєї справи, що прагнуть постійно удосконалюватись, досягати високих результатів у своїй діяльності і володіють цінним практичним досвідом.

4. Лідерство.

Бути лідером на ринку продажу автомобілів та запчастин — наша мета. Робота нашої команди професіоналів, постійне удосконалення власної майстерності працівниками підприємства забезпечують компанії динамічний і впевнений розвиток.

5. Підтримка і піклування.

Ми прагнемо бути ближче до кожного нашого клієнта. Запроваджені нами програми гарантійного та післягарантійного обслуговування покликані допомагати клієнтам компанії підтримувати автомобілі в належному стані, своєчасно усувати несправності, брати участь в акціях лояльності та користуватись вигідними пропозиціями відділів сервісу, запчастин та аксесуарів.

6. Соціальна відповідальність.

Наш продукт і діяльність компанії відповідають найвищим стандартам соціальної та екологічної безпеки. Ми прагнемо бути соціально значущими для нашого суспільства.

 

Чесна, віддана, злагоджена праця колективу компанії «Промтехсервіс» сприяє досягненню цілей, які ми ставимо перед собою. Свідчення цьому - численні відзнаки та нагороди. В різні роки компанією було отримано:

1. 2003 рік – Дипломи ТОВ «Єврокар» в номінаціях «Відкриття року», «Дилер з найдинамічнішим розвитком»;

2. 2004 рік – Диплом ТОВ «Єврокар» в номінації «Результат року»;

3. 2005, 2006 рік – за результатами опитування - визнання рекламною агенцією «Ріа – 10 квартал» автоцентру Skoda кращим автосалоном нашого міста.

4. 2006 рік – Дипломи ТОВ «Єврокар» в номінаціях «Висока лояльність до бренду», «За втілення концепції сімейного автомобіля»;

5. 2015 рік – Диплом ТОВ «Єврокар» в номінації «За високі показники в області продажів оригінальних аксесуарів марки Skoda в 2015 році».

Сьогодні дилерський центр SKODA в Луцьку є одним з провідних гравців на автомобільному ринку України. Компанія відкрита до співпраці як з індивідуальними так і з корпоративними клієнтами. Завжди раді бачити вас в нашому автоцентрі.