Сервісні послуги

​Наш сервіс надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів ŠKODA. Клієнтська база сервісної станції складає близько 5000 тис. автомобілів.

Перелік послуг:

 • Сервісне обслуговування всього модельного ряду автомобілів марки ŠKODA незалежно від місця придбання і року випуску;
 • Гарантійний і постгарантійний ремонт автомобілів ŠKODA;
 • Технічне обслуговування з дотриманням всіх вимог виробника;
 • Комплексна діагностика двигуна (спільно з комп'ютерною діагностикою), діагностика і ремонт КПП, комп'ютерна діагностика електронних систем, діагностика систем подачі палива з виміром продуктивності бензонасоса;
 • Діагностика гальмівної системи і амортизаторів на стенді VAS 6360, регулювання кутів установки (схід-розвал) передніх і задніх коліс на електронному стенді, ремонт та діагностика підвіски;
 • Діагностика і заправка кондиціонерів, антибактеріальна обробка систем кондиціонера Капітальний ремонт двигунів;
 • Чищення інжекторів, промивання системи уприскування автомобіля із застосуванням матеріалів фірми WINNS;
 • Встановлення навісного обладнання і аксесуарів; Шиномонтаж і балансування коліс на стендах фірми Beissbarth;
 • Тюнинг автомобіля; Ремонт електроустаткування; кузовні і малярні роботи;
 • Встановлення додаткового обладнання - сигналізацій, механічних протиугонних пристроїв, музичної апаратури тощо;
 • Хімчистка;
 • Продаж автомобільних аксесуарів.

Даний список робіт не є вичерпним. Сервісний центр ŠKODA (Шкода) оснащений всім необхідним технологічним устаткуванням і спецінструментом для проведення найскладнішого ремонту. На всі виконані роботи надається гарантія.

Безкоштовно надається послуга по технологічній мийці автомобіля перед обслуговуванням на сервісі.

Діагностичний дилерський прилад VAS5052A VW Group дозволяє на нашому сервісі не тільки точно визначити стан електронних систем управління Вашого автомобіля а при потребі вирішити всі проблеми, пов'язані з ними.

Вчасне виявлення та усунення всіх недоліків, пов'язаних з ходовою частиною автомобіля. У нас таке тестування проводиться на гальмівному стенді Screen Test Line з функцією перевірки стану амортизаторів. Є запорукою Вашого безпечного та комфортного пересування автошляхами.

Обширна база даних від виробників автомобілів дозволяє нам відновити кути встановлення коліс автомобіля за допомогою стенду для регулювання коліс.

Наявність спецінструменту та пристосувань, що були розроблені спеціально для автомобілів концерну VW Group, дає нам можливість проводити регулювання та ремонт вузлів і агрегатів автомобіля будь-якого рівня складності.

Ми пропонуємо Вам накопичувальну дисконтну програму, яка дозволяє отримувати знижки на наші послуги в подальшому. Обслуговування автомобілів здійснюється згідно попереднього запису на ТО в слушний для клієнтів час.

Для зручності відвідувачів СТО в сервісному центрі є зона очікування, де Ви зможете спостерігати за ремонтом з екрану монітора, переглянути цікаву телепередачу, випити каву або ж просто відпочити.

При необхідності або по бажанню клієнта менеджер СТО може провести власника автомобіля в ремонтну зону та надати технічну консультацію.

На сайті діє Служба Підтримки Клієнтів. Нам буде цікаво знати Вашу думку щодо поліпшення роботи сервісу.

Чекаємо за адресою:

м. Луцьк, пр-т Відродження, 34

Графік роботи:

Пн-Пт: 8:00-20:00

Сб, Нд: вихідний

Т.:: (0332) 78-80-04, (0332) 78-72-02